David Viška - realitní specialista

Mé jméno je David Viška a prodejem a pronájmem nemovitostí se zabývám už téměř 9 let. Od roku 2014 jsem působil v pražské realitní kanceláři Maxima reality, kde jsem realizoval přes tři sta realitních transakcí (prodej bytů, pronájem bytů, prodej rodinných domů). V Maxima reality jsem byl několikrát nejlepším makléřem měsíce a držel jsem se na předních příčkách v rámci celé společnosti v ročních výsledcích. Nyní působím v realitní kanceláři REMAX.

Vystudoval jsem fakultu humanitních studií se zaměřením na obchod v mezinárodním prostředí. Mluvím plynule anglicky. Díky tomu mohu nabídnout váš byt či dům i zahraničním investorům, pro které je Praha a Středočeský kraj velmi vyhledávanou lokalitou. V obchodu působím přes 15 let a celou dobu se snažím být pro své klienty partnerem, na kterého je spoleh a na kterého se klienti mohou kdykoliv obrátit. Prioritou pro mě není rychlý obchodrychlý zisk, ale dlouhodobá spolupráce s mými klienty a nastavení správné obchodní strategie – ať už je prioritou klienta nejvyšší cena, rychlost transakce, bezpečí transakce nebo cokoliv jiného. Každý obchodní případ je individuální a jedinečný, proto k němu takhle i přistupuji. 

Ve své práci využívám všechny možnosti moderního světa a moderních technologií – samotné přípravě nemovitosti na prodej/pronájem věnuji náležitou péči. Je totiž velkmi důležité připravit nemovitost na prodej. Proto spolupracuji s profesionály ve svém oboru – s designéry, fotografy, grafiky, advokáty a hypotečními poradci, abych svým klientům nabídnul vždy prvotřídní servis. Působím v lokalitě Praha a Středočeský kraj. Zjistěte i vy, za jakou cenu se může váš byt či dům prodat. 

- Bc. David Viška -