Prodej bytu, društevní,

Ulice Evropská,

Praha 6 - Vokovice

 • panelový dům po rekonstrukci
 • byt po částečné rekonstrukci
 • plocha bytu 49 ㎡ (plus cca 3 ㎡ balkon a cca 1 ㎡ sklep) - dispozice 3+kk
 • skvělá lokalita ve Vokovicích - 150m na stanici metra
 • poslední podlaží s nádherným výhledem

V zastoupení majitele nabízím zrekonstruovaný byt o dispozici 3+kk v Praze 6 - Vokovice, na ulici Evropská. Podlahová plocha bytu je 49m2, plus balkon 4m2 a plus sklepní kóje v suterénu domu o velikost 1m2. Byt se nachází v posledním podlaží a nabízí tak jedinečný vzhled do širokého okolí, za hezkého počasí je vidět i Pražský hrad. Byt prošel částečnou rekonstrukcí - podlahy, rozvody elektřiny v pokojích. 

V bytě není instalována kuchyňská linka, ale je zde pro ni příprava. Byt nabízí dva samostatné pokoje, z nichž jeden má vlastní zasklenou lodžii a jeden větší pokoj a kuchyňským koutem. V bytě je koupelna se sprchovým koutem a toaleta. Orientace bytu je na jih a jihovýchod. V bytě je nová plovoucí laminátová podlaha, v koupelně s WC je dlažba. Vytápění bytu je ústřední dálkové, okna jsou plastová - dvojsklo. Bytový dům je po kompletní rekonstrukci - zateplení včetně nové střechy, dva výtahy, rekonstrukce vstupní haly, rekonstrukce sklepních prostor. V domě je kolárna a kočárkárna. 

Anuita je zcela splacena a Bytové družstvo je zcela bez dluhů. Jedná se o skvělou lokalitu, s výbornou dostupností do centra - metro/tramvaj Bořislavka je asi 150m od domu. Okolí nabízí nákupní možnosti, restaurace, bary, přírodu, zeleň. Byt je vhodný na bydlení, ale díky odděleným pokojům a nízkým provozním nákladům také jako investice. Byt je k dispozici ihned. Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

6 790 000 Kč

- včetně právních služeb a provize RK

užitná plocha celkem 49 ㎡

- balkon cca 4 ㎡
- sklep cca 1 ㎡

Dispozice: 3+kk

- dva oddělené pokoje + jeden obývací pokoj s kuchyňským koutem
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v jeden den dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji stanoveného data a času.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • O výsledku aukce budou všichni účastníci informování.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi