Rodinný dům,
Lety u Dobřichovic

  • Samostatný rodinný dům - tři podlaží celkem cca 180 ㎡ 
  • Plocha pozemku 1247 ㎡
  • Rodinný dům (panelový) je vhodný k rekonstrukci
  • Dvougenerační dům s oddělenými vstupy, možnost přestavět dům na tři samostatné jednotky

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi prostorný dům, třípodlažní dům, o celkové výměře cca 180 m2. Dům se nachází na samostatném rovinatém pozemku o výměře 1247 m2. 

Dům je umístěn v centru pozemku, dům tedy nabízí soukromí v dostatečné vzdálenosti od sousedního domu. Dům byl postaven kolem roku 1975. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - elektřina, obecní kanalizace, obecní vodov, obecní přípojka plynu. Každé podlaží má cca 60m2. 

V přízemí je samostatná jednotka 2+kk s vlastním vstupem, vybavený kuchyňský kout, ložnice, koupelna a oddělená toaleta. V přízemí je také společná technická místnost pro celý dům. 

Druhé podlaží je řešeno jako 2+1 se samostatnou, plně vybavenou kuchyní. Balkon byl zasklen a stal se tak součástí obývacího pokoje, ze kterého se přes dvoukřídlé dveře dostanete do ložnice. V ložnici krbová kamna, dotvářející tu správnou atmosféru. Dále zde naleznete koupelnu s toaletou a komoru. 

Třetí podlaží je vhodné k rekonstrukci a nabízí opět koupelnu a toaletu a tři samostatné pokoje. U jednoho z pokojů je balkon s výhledem na pozemek. 

Vytápění v domě je řešeno pomocí elektrokotle (přízemí), případně plynového kotle (druhé a třetí podlaží), ohřev vody pak boilerem. Přízemí a horní dvě podlaží jsou energeticky odděleny (samostatné měřiče elektřiny, podružné vodoměry)

Dům je vhodnou investicí pro velkou rodinu. Oplocený pozemek lemovaný vzrostlými stromy poskytuje dostatek soukromí a bezpečí. Dům je k dispozici asi 5 měsíců po přepisu na nového vlastníka. 

Průkaz energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (Pokud bude průkaz dodán, bude údaj aktualizován).

11 900 000 Kč

včetně provize a právních služeb

pozemek 1247 ㎡

zastavěná plocha a nádvoří 106 ㎡ + zahrada 1141 ㎡

Dispozice

celkem 7 místností včetně kuchyňského koutu + 1 samostatná kuchyně, 3x WC, 3x koupelna

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.


Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi