Pronájem domu:

Levín, Králův Dvůr

  • Novostavba rodinného domu - dostavba roku 2022, nízké náklady na provoz
  • užitná plocha cca 78,7 ㎡
  • zahrada 209 ㎡ 
  • výborná lokalita - asi 15 min do Prahy autem
  • klidná část obce, v zeleni
  • dvě parkovací místa hned u domu na vlastním pozemku

Nabízím k pronájmu krásnou novostavbu rodinného domu v obci Králův Dvůr - Levín, jen asi 15 min autem do Prahy. Rodinný dům je novostavbou ve velmi klidné části. V domě je plně vybavená kuchyňská linka, dům je částečně vybavený (dle fotografií). 

Dům nabízí prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem v přízemí, a dále tři samostatné pokoje v patře. V přízemí je také samostatná toaleta, a prostorná komora hned u kuchyně. V patře pak rodinná koupelna s vanou, toaletou a prostorem pro pračku. 

Užitná plocha domu je 78,7 ㎡, celková plocha pozemku je 289 ㎡ (čistě zahrada je 209 ㎡). Vytápění i ohřev vody pomocí plynového kotle, který je umístěn v koupelně v 2. podlaží domu. Pozemek/zahrada je oplocen a nabízí tak dostatek soukromí. Dům se nachází v klidné okrajové části obce, výhled z domu i ze zahrady je na zeleň a stromy. 

V domě je vlastí jímka na dešťovou vodu pro zalévání zahrady.  V domě je také příprava na zabezpečovací zařízení a předokenní žaluzie. 

Dům se nachází blízko nájezdu na dálnici D5, do Prahy je to autem tedy cca 15 - 20 min autem. Obejdete se ze ale i úplně bez auta - zastávka autobusu "Králův Dvůr Levín - Beroun - Praha Zličín, nebo Nové Butovice" je cca 300m od domu.

V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská školka s bazénem, nebo například kavarna. V dojezdové vzdálenosti je pak anglická škola, základní škola, obchody, restaurace, sportovní hala. 
Pro sportovní vyžití budoucí nájemníci zajisté ocení cyklostezku nebo dráhu pro inline brusle. 

Průkaz energetické náročnosti budovy: C. 

 

35 000 Kč

za měsíc + poplatky

utitná plocha domu 78,7 ㎡

- zahrada 209 ㎡
- pozemek celkem 289 ㎡

Dispozice:4+kk


Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi