Prodej rekreačního domu,

Nová Živohošt

 • prostorný dům
 • venkovní zahradní kuchyň z masivního dřeva
 • možnost oplotit pozemek
 • zahrada o min. rozloze 600 ㎡
 • koupelna s WC zatím není - čeká na nového majitele
 • soukromí a klid zaručeno! 
 • několik kroků k vodě

Nabízíme exkluzivně samostatnou dřevostavbu rekreačního domu, který by však mohl sloužit i k celoročnímu užívání. Jedná se o klidné a soukromé místo, daleko od rušných a hlučných turistů na Slapech, přesto par kroků od Slapské přehrady. Cesta z/do Prahy je asi 50 minut jízdy autem. 

Dům má užitnou plochu cca 58m2, k domu patří vybavená venkovní kuchyně s přístřeším a posezením, vlastním grilem, udírnou, pecí na chléb nebo pizzu. V domě není instalována kuchyňská linka, chybí také vybavení koupelny - to čeká na nového majitele, který si koupelnu může zařídit dle svých představ.
Dům nabízí větší obývací pokoj s krbovými kamny, další velký pokoj a samostatnou místnost na koupelnu.

Objekt je napojen na veřejný vodovod. Kanalizace a odpady jsou svedeny do vlastní čističky odpadních vod. V případě dotazů či zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

6 800 000 Kč

- včetně právních služeb a provize RK

užitná plocha celkem 58 ㎡

- nutno dodělat koupelnu a WC
- nutno dodělat kuchyňskou linku

Dispozice: 2+kk

+ pozemek o min. rozloze 600 ㎡
- možnost oplotit pozemek
- možnost předělat na 3+kk
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v jeden den dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji stanoveného data a času.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • O výsledku aukce budou všichni účastníci informování.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi