Prodej srubových domů, Nová Živohošť

 • unikátní domy - v nabídce hned několik
 • možnost oplotit pozemek
 • ke každému domu zahrada o min. rozloze 600 ㎡
 • možnost rozšíření domu o další pokoj
 • vlastní koupelna s WC
 • soukromí a klid zaručeno! 
 • několik kroků k vodě

Nabízíme exkluzivní dřevěné sruby o velikosti 41 m2 v Živohošti. Jedná se o klidné a soukromé místo, daleko od rušných a hlučných turistů na Slapech, přesto par kroků od Slapské přehrady. Cesta z/do Prahy je asi 50 minut jízdy autem.
K prodeji je několik srubových domů z kulatiny na vlastním pozemku. Srubové domy jsou z ručně odkorněných, ručně zpracovávaných kmenů o průměru 23*35cm. Srubový dům má rozměry 6.20 * 6.60 (celkem 40,92m2) na pozemku cca 550m2.

Srubový dům je plně vybavený kuchyňskou linkou, dále televize, lednice, mikrovlnka, indukční varná deska, nádobí, rozkládací pohovka. Nabízí také samostatnou ložnici s velkým manželským dubovým lůžkem 190*200 včetně matrace.
* 2 oddělené místností (ložnice, obývací pokoj+kuchyně s krbem na dřevo )
* WC + sprcha.
* terasa s venkovním nábytkem z masivního dřeva
* Zahrada, dvůr, parkoviště

Objekt je napojen na veřejný vodovod. Kanalizace a odpady jsou svedeny do vlastní čističky odpadních vod. Je na prodej hned několik samostatných srubových domu postavených vedle sebe, rychlejší zájemci mají možnost volby, který srub je pro ně nejvhodnější.

4 800 000 Kč

- včetně právních služeb a provize RK

užitná plocha celkem 40 ㎡

- možnost rozšíření o další pokoj,
případně o další podlaží

Dispozice: 2+kk

+ pozemek o min. rozloze 600 ㎡ - možnost oplotit pozemek
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v jeden den dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji stanoveného data a času.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • O výsledku aukce budou všichni účastníci informování.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi