rezervováno

Prodej bytu ve vlastnictví s.r.o.:

Ulice Zálesí,

Praha 4 - Krč

 • Byt v původním stavu k rekonstrukci
 • plocha bytu 60 ㎡ (plus cca 6 ㎡ lodžie a 1 ㎡ komora na patře)
 • panelový dům
 • klidná lokalita v zeleni

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi krásný byt s dispozicí 3+1, o celkové výměře 60 m2. Je to podílový byt, vlastnictvím je tedy podíl ve společnosti s.r.o., kterou tvoří jednotliví nájemníci domu (obdobně jako u bytového družstva). K bytu náleží lodžie o velikosti 6 m2, není započítáno ve výměře uvedené v první větě. Byt má k dispozici také sklep cca 1 m2, není započítáno ve výměře uvedené v první větě. Byt se nachází v 8. nadzemním podlaží panelového domu. 

Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Dispozičně je byt nyní řešen jako 3+1, nicméně lze vhodně upravit na 3+kk (jak lze vidět na vizualizaci a videoprohlídce). Jádro v bytě je původní, montované (umakart), toaleta je samostatně. Na podlaze v bytě je PVC, . Vytápění v bytě je pomocí ústředního dálkového topení. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou cca 2370 Kč měsíčně. Plus elektřina cca 600 Kč/měsíc. Dům je po částečné rekonstrukci. Stoupačky v domě jsou již po rekonstrukci, stejně tak společné prostory včetně výtahu. 

Výborná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází asi 10 min od nemocnice Krč, kde má být v budoucnu stanice nového metra. Vlastnictví s.r.o. zatím bez možnosti převodu do osobního vlastnictví (pouze v případě budoucí transformace s.r.o. na SVJ).  Financování hypotékou je možno pouze při zástavě jiné nemovitosti, na byt nelze dát zástava/hypotéka. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).

4 950 000 Kč

- včetně právních služeb a provize RK

uživná plocha bytu 60 ㎡

plus lodžie cca 6 ㎡
plus sklep komora na patře cca 1 ㎡

Dispozice: 3+1

možnost úpravy na 3+kk
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v jeden den dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji stanoveného data a času.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • O výsledku aukce budou všichni účastníci informování.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi