Prodej bytu, OV,

Ulice Jerevanská,

Praha 10 - Vršovice

 • cihlový dům cca z roku 1955
 • dům je po kompletní rekonstrukci
 • byt v původním stavu vhodný k rekonstrukci
 • plocha bytu 61 ㎡ (plus cca 3 ㎡ balkon a cca 3 ㎡ sklep)
 • skvělá lokalita Vršovic 
rezervováno

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi krásný byt s dispozicí 2+1, o celkové výměře 66,7 m2. K bytu náleží balkon o velikosti 3 m2, součástí výměry uvedené v první větě. Byt má k dispozici také sklep cca 3 m2, součástí výměry uvedené v první větě. Byt se nachází v 3. nadzemním podlaží cihlového domu. Byt je v původním udržovaném stavu, vhodný k rekonstrukci. Žádná zásadní rekonstrukce v bytě neproběhla. 

Dispozičně je byt řešen jako 2+1, dvě oddělené ložnice. Prostorná chodba nabízí spoustu místa pro úložné prostor. Koupelna je zděná, toaleta je samostatně. Vhodnou rekonstrukcí lze koupelnu zvětšit a spojit s toaletou. Na podlaze v bytě je PVC, dlažba, koberec. Vytápění v bytě je pomocí ústředního dálkového topení. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou cca 3500 Kč měsíčně (plus energie). Dům je po kompletní rekonstrukci. Stoupačky v domě jsou již po rekonstrukci (v plastu), stejně tak společné prostory včetně výtahu, fasády. 

Výborná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází kousek od tramvajového spojení do centra, kousek pěšky do OC Eden. Osobní vlastnictví, prodávající preferuje financování v hotovosti a rychlé jednání. Byt je k dispozici cca od dubna/května 2022, případně dle dohody. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).

6 750 000 Kč

- včetně právních služeb a provize RK

užitná plocha bytu 61 ㎡

- plus balkon cca 3 ㎡
- plus sklep cca 3 ㎡

Dispozice: 3+1

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 

FotogalerieV případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v jeden den dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji stanoveného data a času.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • O výsledku aukce budou všichni účastníci informování.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi