Reference od mých klientů

Byli jsme se spoluprací s panem Viškou a s celým týmem spokojeni, vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti, děkujeme.
Marcela M.Prodej bytu, 2+kk, Praha 10
Prodej bytu jsme svěřili do rukou pana Višky. Byli jsme velmi spokojeni, zvláště s přístupem a jednáním, který vždy vše vysvětlil a pomohl. Děkujeme.
Petra Č.Prodej domu, Praha - západ
Byli jsme velmi spokojeni a to jak s panem Viškou, tak s dalšími členy týmu. Velmi oceňujeme služby designéra a fotografa. Děkujeme za profesionální pomoc s prodejem bytu.
Alexandra M.Prodej bytu, 3+1, Praha 9
V jednání bych vyzdvihl spolupráci s realitním specialistou, panem Viškou, se kterým jsem byl maximálně spokojen a on byl i tím důvodem, proč jsem se pro tuto kancelář rozhodl. Dále oceňuji srozumitelnost všech smluv a férovost, vstřícnost všech zástupců, kteří mi byli při koupi nemovitosti v mnohém nápomocni.
Otakar T.Koupě bytu, 2+kk, Praha - západ
Vysoká profesionalita, rychlá, pružná komunikace, perfektní informovanost a ochota k řešení nečekaných situací. Děkuji za spolupráci.
Magda B.Koupě domu, Praha - západ
Byla jsem se spoluprací s panem Viškou velmi spokojena, jednání bylo profesionální, pružné a lidské. Vaše služby mohu dále doporučit. Děkuji.
Bohuslava S.Prodej bytu, 3+1, Praha 10
Děkujeme za celkový průběh během prodeje našeho bytu na Českomoravské. Vše bylo skvěle organizačně zvládnuté až do konce. Pan Viška je opravdu velký profík. Díky
Jana N.Prodej bytu, 2+kk, Praha 9
Velká spokojenost, kompletní servis od začátku až do konce. Moc děkujeme.
Pavel B. Koupě bytu, 4+1, Praha 8
Byla jsem nadšená ze spolupráce s panem Viškou. Kéž by se všemi byla taková spolupráce jako s Vámi. Moc děkuji a doporučuji Vás kde můžu.
Šárka S.Prodej bytu, 2+1, Praha 5
Byl jsem se spoluprací s Vámi nadmíru spokojen, budu Vaše služby dále doporučovat. Skělé. Moc díky.
Jakub H. Prodej bytu, 3+1, Praha 4
Perfektní spolupráce, během 2 měsíců bylo vše vyřešeno, děkuji. Prodej domu byla s panem Viškou hračka.
Simona P.Prodej chaty, Praha - východ
Celkově jsem byla spokojena. Pan Viška byt nakonec vydražil za více peněz. Skvělé. Děkuji!
Ivona K.Prodej bytu, 3+kk, Praha 9
Dovolte mi, abych poděkovala za zdárné dokončení, podle mého názoru, dosti složité a namáhavé obchodní transakce. Jsem velice ráda, že vše již zdárně skončilo. Moc děkuji panu Viškovi, že to se mnou nevzdal a za jeho obrovskou trpělivost.
Marie M.Prodej bytu, 2+kk, Praha 8
S prodejem bytu přes vaši kancelář jsem byla moc spokojena, velmi rychlý, hladký průběh. Peníze byly velmi rychle na účtu. Ještě jednou děkuji.
Hana D.Koupě bytu, 4+1, Praha 4
Obrovská spokojenost s prodejem nemovitosti díky profesionálně odvedené práci pana Višky a advokátky. Ještě jednou děkujeme.
David Š.Prodej bytu, 3+kk, Praha 9
Dobrý den, chtěl bych poděkovat všem za skvělou práci, kterou jste odvedli. S panem Viškou se uvidíme cca za rok, jelikož budu prodávat svůj byt 1 + kk na Žižkově. Je to skvělý realitní specialista, moc děkuji. Jsem Váš velmi spokojený klient.
Ivan R.Prodej bytu, 1+kk, Praha 8
Pan Viška mi pomohl zprostředkovat prodej mé nemovitosti. Jeho přístup byl skvělý a naprosto předčily mé očekávání. Jednoznačně jsem nemohla udělat lépe a příště bych volila stejně. Opravdu umí. Díky
Gabriela F.Prodej bytu, 3+kk, Praha 3
Práci pana Višky hodnotím jako profesionální a příkladnou, vše se odvíjelo jak mělo. Důkazem mé spokojenosti je další prodej nemovitosti opět přes vás.
Erika G.Prodej bytu, 2+kk, Praha 10
Vše proběhlo dle mých představ. Moc díky.
Viktor P.Prodej bytu, 2+1, Praha 9
Pan makléř prostě umí. Nenechal mě nikdy na pochybách. Co jsem nechápal, to mi trpělivě vysvětlil a to i opakovaně. Nemohl jsem vybrat lépe. Další prodej už jen s panem Viškou. Moc díky!!
Libor Z.Prodej bytu, 3+kk, Praha 5