PRODÁNO

Rodinný dům, Mratín

 • Rodinný dům s dispozicí 4+kk
 • vnitřní plocha domou cca 110 ㎡ 
 • celková plocha pozemku  494 ㎡
 • stavba z roku 2004
 • 15 min autem do Prahy

Nabízíme exkluzivně k prodeji krajní řadový rodinný dům v obci Mratín - kousek od Prahy. Jedná se o novostavbu z roku 2004 o celkové užitné ploše 110 ㎡ a samostatný pozemek o rozloze 494 ㎡. 

Jednopodlažní dům nabízí dostatek prostoru a příjemnou a praktickou dispozici. Celý dům je obklopen vlastním pozemkem a nabízí tak dostatek soukromí pro obyvatele. Dům je v dobrém stavu s přihlédnutím k běžnému opotřebení. V domě je kuchyňská linka, u které je vlastní komora. Dále vhodný a světlý prostor pro jídelní kout a velkorysý obývací pokoj s přímým výstupem na zahradu. 

V domě je oddělená toaleta a koupelna s vanou. Tři oddělené a neprůchozí pokoje poskytnou soukromí, prostor pro děti, případně pracovnu pro práci. 

Vytápění v domě a ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynový kotel umístěný v koupelně. Na podlaze v domě je marmoleum, případně plovoucí laminátová podlaha, dlažba. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě (obecní voda, obecní plynovod, obecní kanalizace). 

Okna v domě jsou plastová, dvojskla. Střecha sedlová, tašková. Dům nabízí také půdu, která slouží jako úložný prostor. 

Obec Mratín leží nedaleko Prahy, autem do Letňan to trvá asi 15 min. Mratín nabízí dobrou občanskou vybavenost (nákupní možnosti, hřiště, parky), nejbližší škola je ve vedlejší obci Líbeznice, případně Sluhy, nebo ostatní vedlejší obce. V obci sportoviště, zeleň, klid a příroda. 

Dům se prodává nezařízený. Dům bude k dispozici pro nové majitele dva měsíce po přepisu vlastnického práva na katastru nemovitostí. Průkaz energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (Průkaz v tuto chvíli není vypracován).

9 490 000 Kč

včetně provize a právních služeb

pozemek 494 ㎡

Dispozice: 4+kk

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 

FotogalerieV případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v jeden den dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji stanoveného data a času.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • O výsledku aukce budou všichni účastníci informování.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi