rezervováno

Praha 4 - Libuš,

rodinný dům

 • Rodinný dům s dispozicí 6+2kk
 • vnitřní plocha domou cca 170 ㎡ 
 • celková plocha pozemku  440 ㎡
 • velmi lukrativní lokalita na Praze 4, klidná ulice

Rodinný dům na Praze 4 – Libuš bude k nastěhování nejpozději v červnu 2022. Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi prostorný dvoupodlažní dům, o celkové výměře cca 170 m2. Dům se nachází na  rovném pozemku o výměře 440 m2. Zastavěná plocha domu včetně velké dvojgaráže je 260 m2. Plocha samotné zahrady pak 180 m2. Dům je vhodný k rekonstrukci dle přání nového majitele.

Dům nabízí soukromí, díky oplocení a zeleni na hranici pozemku se sousedními domy. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě - elektřina, obecní kanalizace, obecní vodovod, obecní přípojka plynu.

Každé podlaží má cca 80m2. Dům je řešen jako dvojgenerační, se samostatnými oddělenými vchody.

V přízemí je samostatná jednotka 3+1 s vlastním vstupem, kuchyňský kout, obývací pokoj a dva samostatné neprůchozí pokoje, koupelna s toaletou a komora.

Druhé podlaží je řešeno jako 4+1(kk). Nachází se zde malá kuchyňka a dále pak čtyři pokoje (dva z nich neprůchozí).  Dále zde naleznete koupelnu s toaletou. 

 

K domu patří také oddělená technická místnost – kotelna, a také dvojitá garáž (dvě stání za sebou). Garáž je se vzduchotechnikou, jelikož zde byla v minulosti autolakovna. Na zahradě dále zahradní domek, skleník. Střecha je plochá, plechová, okna v domě plastová (dvojsklo).

Vytápění  v domě je řešeno pomocí plynového kotle, ohřev vody pak elektrickými boilery, zásobník pro teplou užitkovou vodu je umístěn ve sklepě pod schody. Dům je vhodnou investicí pro velkou rodinu. Dům zůstane částečně zařízený některým nábytkem, který je vidět na fotkách. Případné vyklízení domu bude na novém majiteli. 

Dům je k dispozici nejpozději v červnu 2022, případně dle možností stávajícího majitele dříve.

Průkaz energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (Pokud bude průkaz dodán, bude údaj aktualizován).

14 900 000 Kč

včetně provize a právních služeb

pozemek 440 ㎡

užitná pocha domu cca 170 ㎡

Dispozice: 6+2kk

dvougenerační dům, oddělené vchody
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
Další dokumenty k nemovitosti
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou ve dvou dnech dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu min 45 minut pro jednu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji do pátku 22/10/2021 do 16:00.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem nebo SMS, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku je možno zaslat také pomocí formuláře na této stránce níže. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "NA ŠEJDRU, Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy, pro vyhodnocení nabídek si prodávající vyhrazuje adekvátní čas - vyhodnocení aukce proběhně nejpozději v pondělí 25/10/2021.
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, nebo SMS, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
  Akceptovány budou nabídky, které byly doručeny do 16:15 (tolerance kvůli možným technickým zdržením).
Pro podání nabídky je možno využít tohoto formuláře:
David Viška pruhledne pozadi