PRODÁNO

Prodej bytu, OV,

Ulice V Honech,

Klecany

 • cihlová novostavba z roku 2009
 • byt ve výborném stavu
 • plocha bytu 32,6 ㎡ (plus terasa 4,5 ㎡, plus sklep)
 • klidná lokalita
 • autobusové spojení do Prahy

Byt 1+kk, V Honech, Klecany

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi krásný byt s dispozicí 1+kk, o celkové výměře 32,6 m2. K bytu náleží také krásná terasa o celkové ploše 4,5 m2 a sklep v suterénu domu. Součástí bytu je také prostorná komora, která nabízí spoustu úložného prostoru a může sloužit jako šatna. Byt se nachází v 2. nadzemním podlaží cihlového domu z roku 2009.

Byt je ve výborném stavu s přihlédnutím k běžnému opotřebení, vhodný k okamžitému nastěhování, případně jako skvělá investiční příležitost. Byt nabízí kompletně vybavenou kuchyňskou linku (vestavěná lednice s mrazákem, myčka, elektrická trouba, varná deska, myčka) s dostatkem úložného prostoru.
Na podlaze v bytě je plovoucí laminátová podlaha, případně keramická dlažba. Vytápění v bytě je pomocí ústředního dálkového topení. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou cca 2500 Kč měsíčně, plus elektřina. 

Výborná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve velmi oblíbené lokalitě, spojení do Prahy autobusem, zastávka kousek od domu.
Osobní vlastnictví s možností financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).
Zajímá-li vás více informací - kontaktujte mě!

3 190 000 Kč

- včetně právních služeb a provize RK

užitná plocha bytu 32,6 ㎡

- plus terasa 4,5 ㎡ - plus sklep

Dispozice: 1+kk

- včetně prostorné šatny v bytě
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 

FotogalerieV případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v jeden den dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji stanoveného data a času.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • O výsledku aukce budou všichni účastníci informování.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi