rezervováno

Prodej bytu, OV,

Ulice Vykáňská,

Praha 10 - Strašnice

 • cihlový dům po rekonstrukci
 • byt po kompletní rekonstrukci
 • plocha bytu 65 ㎡ (včetně sklepa 3,3m2)
 • skvělá lokalita ve Strašnicích
 • poslední podlaží
 • byt s klimatizací

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi krásný a slunný byt s dispozicí 2+kk, o celkové výměře 64,68 m2. Byt má k dispozici také sklep cca 3,3 m2, součástí výměry uvedené v první větě. Byt se nachází v 4. nadzemním podlaží cihlového domu. V domě není výtah. Byt je po kompletní a zdařilé rekonstrukci. Koupelna je zděná, s vanou, na podlaze v bytě je plovoucí laminátová podlaha, případně dlažba. 

Vytápění v bytě je pomocí vlastního plynového kotle umístěném v bytě. V bytě je také instalována klimatizace v obývacím pokoji i v ložnici. V prostorném obývacím pokoji je velkorysá kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči. Je zde také komora. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou cca 3600 Kč měsíčně. Plus elektřina cca 1200 Kč/měsíc. Plus plyn cca 1100 Kč/měsíc. Dům je po rekonstrukci. 

Výborná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází ve velmi oblíbené lokalitě, u tramvaje, ale v odstíněné klidné ulici. Lokalita nabízí velmi dobré spojení do centra i na metro - tramvajová zastávka kousek od domu. Osobní vlastnictví s možností financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté. Ukazatel energetické náročnosti: C.

6 990 000 Kč

- včetně právních služeb a provize RK

užitná plocha bytu 65 ㎡

- včetně sklepa 3,3 ㎡

Dispozice: 2+kk

- klimatizace v obou místnostech
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v jeden den dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji stanoveného data a času.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • O výsledku aukce budou všichni účastníci informování.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 
David Viška pruhledne pozadi