PRODÁNO

Prodej bytu:

Tusarova

 • Byt před rekonstrukcí s dispozicí 2+1
  • nabízí se vhodná úprava dispozice 
 • plocha bytu 78,4 ㎡ (včetně sklepa cca 3 ㎡)
 • cihlový dům po rekonstrukci
 • výborná lokalita v srdci Holešovic
 • skvělá dostupnost MHD

Nabízíme Vám exkluzivně ke koupi krásný byt s dispozicí 2+1, o celkové výměře 78,4 m2. Byt má k dispozici také sklep cca 3 m2, součástí výměry uvedené v první větě. Byt se nachází v 3. nadzemním podlaží cihlového domu. Byt je v původním stavu, vhodný k rekonstrukci. Dispozičně je byt nyní řešen jako 2+1, nicméně lze vhodně upravit na 3+kk.

Koupelna je zděná, toaleta je samostatně. Na podlaze v bytě je parketová dřevěná podlaha, PVC, dlažba, koberec. Vytápění v bytě je plynové lokální (tzv. wavky). Ohřev vody pak plynovým průtokovým ohřívačem. Poplatky spojené s užíváním bytu jsou cca 2120 Kč měsíčně. Plus elektřina cca 500 Kč/měsíc. Plus plyn cca 2000 Kč/měsíc. Dům je po kompletní rekonstrukci. Stoupačky v domě jsou již po rekonstrukci, stejně tak společné prostory včetně výtahu, fasády.

Výborná lokalita s veškerou občanskou vybaveností. Byt se nachází v srdci Holešovic, kousek od tramvajového spojení do centra, nebo pěšky na zastávku metra Vltavská. Osobní vlastnictví s možností financovat hypotečním úvěrem, se kterým Vám rádi pomohou naši hypoteční specialisté. Ukazatel energetické náročnosti: G* (PENB není k dispozici. Pokud bude dodán, bude údaj aktualizován).

6 990 000 Kč

- včetně provize a právních služeb

utitná plocha bytu 78,4 ㎡

včetne sklepa

Dispozice: 2+1

nabízí se vhodná úprava dispozice
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

V tuto chvíli jsou všechny termíny prohlídek obsazeny. Děkuji za pochopení. 

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou ve třech dnech dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu min 30 minut pro jednu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji do pondělí 25/10/2021 do 16:00.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem nebo SMS, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku je možno zaslat také pomocí formuláře na této stránce níže. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "TUSAROVA, Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy, pro vyhodnocení nabídek si prodávající vyhrazuje adekvátní čas - vyhodnocení aukce proběhně nejpozději ve středu 27/10/2021.
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, nebo SMS, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
K podání nabídky ceny do aukce využijte formulář: 
David Viška pruhledne pozadi