PRODÁNO

Úvaly,

samostatný rodinný dům

 • Rodinný dům s dispozicí 7+kk
 • vnitřní plocha domou cca 173 ㎡ 
 • celková plocha pozemku  1638 ㎡
 • stavba z roku 2004
 • 10 min autem do Prahy, případně vlakem, nicméně Úvaly nabízí kompletní občanskou vybavenost

Nabízíme exkluzivně k prodeji krásný samostatně stojící rodinný dům v obci Úvaly. Jedná se o novostavbu z roku 2004 o celkové velkorysé užitné ploše 173 ㎡ a samostatný pozemek o rozloze 1638 ㎡. 
Tento dvoupodlažní dům nabízí celkovou dispozici 7+kk, kterou ocení velká nebo vícegenerační rodina. Celý dům je obklopen vlastním pozemkem a nabízí tak dostatek soukromí pro své obyvatele. Zahrada je rozdělena na relaxační část, kde nalezneme i vlastní bazén, a dále nabízí zahrada dostatek vzrostlých stromů pro pěstování ovoce a zeleniny, případně i venkovní dětský koutek. Dům je ve vynikajícím stavu. 

V domě je plně vybavená kuchyňská linka, oddělena od obývacího pokoje. Z kuchyně se jednoduše a přímo dostanete na terasu a k bazénu. Ve spodním podlaží je dále prostorný obývací pokoj s krbem a dva oddělené samostatné pokoje (jeden z pokojů vznikl přestavbou původní garáže). V prvním podlaží je také samostatná koupelna s vanou.
V druhém podlaží nalezneme celkem 4 ložnice, další koupelnu a další pokoj, který lze využít jako komoru/pracovnu/sklad.

U domu pohodlně zaparkujete několik aut - na pozemku hned tři parkovací stání, plus garáž, která je položena na betonovém věnci. Před domem je také jedno stání na ulici. 

Vytápění v domě a ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynový kotel umístěný v technické místnosti v prvním podlaží. Vytápět lze také krbem v obývacím pokoji. Krb má teplovodní výměník napojen na ohřev teplé vody a topnou soustavu. Ohřev teplé vody je také napojen na solární kolektory a na 300l boiler. Na podlaze v domě je dlažba, případně plovoucí laminátová podlaha. V přízemí je podlahové topení. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě (obecní voda, obecní plynovod, obecní kanalizace). 

V domě jsou eurookna, dvojskla. Střecha sedlová, tašková. Dům ma také půdu, která slouží jako úložný prostor. Na pozemku jsou další vedlejší stavby, které slouží jako dílna, úložné prostory, zahradní domek na nářadí, zimní zahrada.

Obec Úvaly je kousek od Prahy, autem to trvá asi 10 min. V obci je železniční stanice s přímým spojem do Prahy, zastávka autobusu je od domu cca 50m. Úvaly nabízí kompletní občanskou vybavenost (školy, školky, nákupní možnosti, hřiště, parky, lékař, sportoviště aj).

Dům se prodává nezařízený, případně dle dohody s majiteli. Průkaz energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná (Průkaz v tuto chvíli není vypracován).

14 490 000 Kč

včetně provize a právních služeb

pozemek 1638 ㎡

Dispozice: 7+kk

všechny pokoje samostatné a neprůchozí
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.

Máte-li zájem o více informací nebo prohlídku nemovitosti, kontaktujte mě. 

FotogalerieDalší dokumenty a informace k nemovitosti 

Časté tázky a odpovědi

jak starý je kotel?
- kotel je původní z roku 2002 (má 2 roky starý řídicí systém, žhavení a ventilátor)

stáří panelu?
-instalováno v roce 2002, výměna média červen 2021 při výměně boileru)

hloubka bazénu?
- hloubka bazénu cca 125 cm

kdy byla předělána původní garáž na pokoj?
- původní projektovaná garáž byla kolaudována jako hobby místnost, předěláno na pokoj cca v roce 2010 - francouzské okno, v roce 2020 bylo předěláno na dvoukřídlé - účelově k uložení auta

 

OPRAVA INFORMACÍ Z PROHLÍDKY: 

 • Trubka vedoucí od krbu (pod schody a přes pokoj vedle kuchyně) je pro odvod přebytečné vody od krbu (z výměníku), kvůli vyrovnání tlaku ve výměníku. Voda vyvedena na pozemek. 
 • Deštová voda ze střechy je sváděna do nádrže, která je umístěna na pozemku, zakopána. S deštěovou vodou se tedy hospodaří i ze střechy domu, respektive z poloviny střechy

 

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce.
- a to formou AUKCE - 

Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v jeden den dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu min 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji do 8/9/2021 do 12:00.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na david.viska@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem nebo SMS, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. Nabídku je možné také zaslat přes kontaktní formulář níže. Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
  • "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům. 
Nabídku je možné také zaslat přes kontaktní formulář níže
David Viška pruhledne pozadi